Nota Prawna

Nota prawna określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego sprawyfrankowe.kolegial.pl i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie z zasobów serwisu oznacza bezwarunkową akceptację wszystkich poniższych warunków.
Operatorem serwisu jest KOLEGIAL kancelaria prawna. 
Prawa autorskie do materiałów zawartych w serwisie przysługują Operatorowi serwisu. Drukowanie, kopiowanie i inne wykorzystywanie treści opublikowanych w serwisie może odbywać się wyłącznie w celach niezarobkowych i dla użytku osobistego. Zabronione jest włączanie serwisu lub jego części do stron należących do osób trzecich.
Mimo zachowania zasad najwyższej staranności, nie możemy całkowicie wykluczyć istnienia wirusów komputerowych na stronie. Użytkownik serwisu dla własnego bezpieczeństwa zobligowany jest zabezpieczyć swój komputer przed wirusami i ich działaniem.
Informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszelkie problemy w działaniu serwisu proszę zgłaszać na adres: poznan.office@kolegial.pl

Kancelaria Kolegial

Zapisz się, aby być na bieżąco

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przemysław Rybka Kancelaria Radcy Prawnego KOLEGIAL. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, w celu wysyłania informacji dotyczących spraw „frankowych” oraz działalności KOLEGIAL. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityka Prywatności.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Odfrankowienie Kancelaria Prawna

Zgłoś się na bezpłatną konsultacje