Nasze Know-How

od 2001

Nasza kancelaria powstała z myślą o świadczeniu klientom profesjonalnej pomocy prawnej. Z problemem kredytów frankowych zmaga się bardzo wielu kredytobiorców. Obecnie dostępne jest rozwiązanie.

Zdobyliśmy unikatowe know-how, dzięki któremu wiemy, jak skutecznie i niezawodnie pomagać naszym klientom.

O Kancelarii KOLEGIAL

Łączy nas doświadczenie zawodowe zdobyte w dużych kancelariach oraz działach prawnych instytucji finansowych, pracowaliśmy przy wielu trudnych i odpowiedzialnych projektach z wymagającymi Klientami.

Pasjonujemy się poszczególnymi dziedzinami prawa oraz jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój naszych kompetencji.

Działamy razem – kolegialnie – dzięki temu nasz wspólny zapał, wiedza i doświadczenia łączą profesjonalizm wynikający z wąskiej specjalizacji z atutami dużej kancelarii.

Dzięki biurom w Poznaniu,  Warszawie i Bydgoszczy oraz sprawdzonym systemom działania zdalnego jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną na terenie całego kraju.

Mamy satysfakcję ze skutecznej pomocy naszym Klientom. Każda jednostkowa sprawa jest dla nas ważna!

Przemysław Rybka, Partner Kolegial

Strategiczne Konsorcjum

Konsorcjum e1631100743338

Konieczny, Polak Radcowie Prawni spółka partnerska to kancelaria od ponad 10 lat zajmująca się obsługą osób fizycznych oraz przedsiębiorstw. Posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu sporów pomiędzy konsumentami a instytucjami finansowymi, w szczególności w ramach spraw kredytów frankowych.

Cechuje ją indywidualne i kreatywne podejście do każdej powierzonej sprawy przy jednoczesnym poszanowaniu najwyższych standardów etycznych. Zespół składa się z kilkunastu osób o dużej wiedzy prawniczej i biznesowej, pozwalającej doradzać klientom w różnych stanach faktycznych i prawnych.

Kancelaria Kolegial

Zapisz się, aby być na bieżąco

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przemysław Rybka Kancelaria Radcy Prawnego KOLEGIAL. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, w celu wysyłania informacji dotyczących spraw „frankowych” oraz działalności KOLEGIAL. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityka Prywatności.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Odfrankowienie Kancelaria Prawna

Zgłoś się na bezpłatną konsultacje